לקוחות מספרים


לקוחות מספרים

"נפגשנו כך... את ההמלצה לקבל ייעוץ הנקה קיבלתי מהדולה שלי עוד לפני הלידה ואותו זמן לא ידעתי עד כמה זה הכרחי. יומיים לאחר הלידה נתקלתי בקשיים רבים, חוסר אונים. הגעתי אלייך בהמלצה חמה של מי שהייתה אז בחופשה ולא יכלה לקבל אותי ואני מודה על כך! בזכותך למדתי כיצד לאחוז בתינוקת, איך להצמיד נכון להנקה, טיפול בגודש,תנוחות שונות, טיפים לשאיבה ועוד. בנוסף, קיבלנו יחס אישי ועידוד. למרות הייעוץ שניתן בבית החולים מצאתי את עצמי חסרת אונים, סובלת מכאבים ועוד רגע מתייאשת. הייעוץ שקיבלנו ממך והתמיכה המלאה לאורך תקופה ארוכה והמענה בכל עת הם אלו שחיזקו וסללו דרך להנקה נעימה ללא כאבים ופתרונות לקשיים שעברנו בדרך. בהמשך השתתפנו דניאל ואני במפגש אמהות בהנחייתך, מפגשים אינטימיים בהם דיברנו על הנושאים השונים שהיו מאוד רלוונטים לחודשים הראשונים בו מסתגלים לשינויים הרבים ומחפשים חברה תמיכה וייעוץ. זכיתי להכיר אמהות שהפכו לחברות! אז תודה רבה על הכול, אוהבות דניאל וענבל 

הגעתי לקמליה לייעוץ הנקה, בעקבות המלצה של חברה.

מיד עם הגעתי הביתה מבית החולים, התחיל גודש מטורף שמאוד הקשה על ההנקה, בנוסף לזה הייתי אמא טריה שרצתה מאוד להניק, אבל סבלתי פיסית ולא היה ברור לי אם בני אוכל מספיק.

קמליה הגיע בערך 10 ימים לאחר הלידה, ומיד הרגשתי בנוח.

קיבלתי טיפים והסבר מפורט לאיך להניק, באילו תנוחות, מתי כדאי, וכל זאת נעשה בצורה נעימה, בלי לחץ שלהרבה יועצות הנקה יש.

גם לאחר המפגש הראשוני, המשכתי להיות בקשר עם קמליה והתייעצנו יחד על השילוב של חלב שאוב בבקבוק עם הנקה פעילה.

החוויה היתה כל כך נעימה ובעיקר עזרה לי מאוד, לכן לא התלבטתי פעמיים והצטרפתי גם לחוג אמהות, שהיה פשוט כיף!

שרי

קמליה היקרה,

תודה.

עברנו אצלך קורס פרטי. רק אנחנו ואת והיה מצויין. יתרונו של הקורס האישי היה בעיקר ההתאמה לצרכים ולעניין שלנו. ניצול הזמן היה מיטבי ואפשר לנו ללמוד את המקסימום במסגרת זמן מצומצמת.

ברגישותך, ולמרות שרצוננו להתמקד בלידה כמה שיותר טבעית תאם לתפיסתך, ידעת להכין אותנו גם להתמודדות עם לידה טבעית וגם לתרחישים אחרים לא צפויים. וכך, למרות שרצינו לידה טבעית וכיוונו לשם, כאשר חלה תפנית והיה צורך להמשיך בניתוח קיסרי, היה לנו את כל המידע לקבל החלטות מתאימות ואת היכולת להתמודד עם הלידה הקיסרית, וההתאוששות המורכבת שהיתה אחריה.

תודה גם על ההכנה להנקה שהיתה חשובה לנו מאוד. רק בדיעבד אנו מבינים עד כמה הזמן המועט שהקדשנו להכנה להנקה במסגרת הקורס היה מהותי על מנת שיערה אכן תינק ובפרט אחרי ניתוח קיסרי. תודה כמובן גם על הטיפים הקטנים, הייעוץ, והליווי בהנקה בשבועות שאחרי הלידה. אנו בספק אם ללא עזרתך יערה עדין היתה יונקת.

תודה על הקורס המרתק, ההכנה לכלל התרחישים, על הזמן שהשקעת, הנתינה, ההקשבה, ותשומת הלב האין סופית.

בשאיפה ללידה טבעית בסיבוב הבא.... אין ספק שנגיע אליך לרענון...

אוהבים,

יאיר, אפרת, ויערה

הי קמליה,תודה רבה על התמונות. ואני שמחה שהזר מחזיק מעמד כ"כ הרבה זמן.זו הזדמנות טובה להגיד לך שהייתה קבוצה מעולה. הייתי ממש מחכה לימי רביעי גם כדי לצאת מהבית, וגם כדי לפגוש אותך ואת האמהות האחרות עם המתוקים שלהם.אני מוכרחה להגיד שהיית מנחה אידיאלית לקבוצה הזו. היית מאוד פתוחה וזרמת עם מה שהיה נוכח באותו רגע בחדר הקטן והנחמד של הדר. מאוד קשובה לצרכים של כל אחת מהאמהות. ובאמת נוצרה תחושה, הרבה בזכותך, שאפשר לדבר על הכל בלי להתבייש, ולפתוח נושאים שפחות מדברים עליהם עם אמהות אחרות סתם ככה בגן שעשועים.אז תודה!!!!היה כיף, כיף, כיף!!!!תמר וזיו. אגב,זיו גילה באופן רשמי את ידיו המתוקות. זה מגניב לראות איך הוא מתסכל עליהן בעיניו הכחולות ומאוד מתאמץ להכניס אותן לפה לטעימה ובדיקה של הטקסטורה המושלמת.נחמד מאוד. חוויה מרגשת..

לא ממש תכננו לעשות קורס אבל בעקבות המלצה חמה של חברים הגענו לקמליה מבלי לדעת למה לצפות (לא בהריון ולא בקורס....), מהר מאוד גילינו שיש לנו הרבה מה ללמוד. בסדרה של מפגשים אישיים קמליה פרסה בפנינו את כל הנושאים החשובים לקראת הלידה ואח"כ. המפגשים היו מאוד חמים, נעימים ומקצועיים. קמליה למדה אותנו מהר והתאימה את מערך המפגשים שיתאימו לנו בדיוק- ללא התנשאות, בלי הטפות - כך שללידה הראשונה שלנו הגענו רגועים, ואכן הקורס עזר לנו מאוד במהלך הלידה. העזרה של קמליה לא נגמר בשלב זה- זו הייתה רק ההתחלה, קמליה הגיעה מיד לבית החולים וא"כ אלינו לבית גם כיועצת הנקה (וכחברה טובה) – ובזכותה אני מניקה כבר שמונה חודשים! המפגשים המשיכו גם במסגרת חופשת הלידה יחד עם עוד כמה אמהות טריות שבמהלכן החלפנו חוויות, התרעננו מהבית והצטיידנו בעצות וניסיון לתחילת הדרך בעולם האמהות. לא האמנו שנקבל כל כך הרבה עזרה ותמיכה מסדרת מפגשים של הכנה ללידה- ממליצים לכולם בחום!!! רחל, אבי ואורי הקטן ריקנטי- אלוני אבא.

 

לקמליה, מכל הלב, רק עכשיו כשהקבוצה נגמרה אני מבינה עד כמה היא תרמה לי. זו הייתה תרפייה שבועית ממש. את יצרת אווירה אוהדת ותומכת בה כולן מקובלות ולכולן יש דעה שווה. הקבוצה נתנה מקום להתחבטויות, לטיפים ולהפסקה משגרת חופשת הלידה שיכולה להיות נפלאה ומתישה בו בזמן.  כשבעלי שאל אותי על מה אתן מדברות, עניתי, על אותם דברים שאני מספרת לך בערב, רק שאותן זה מעניין. זה חסר לי. מחכה לקבוצת ההמשך אחר הצהריים לנשים שחזרו לעבודה. אני בטוחה שאופיר תירצה לפגוש את החבר'ה. קרן מעפולה.

ילדתי בשבוע 34 במשקל 1.8....בין ניסיונות הנקה, שאיבה, בקבוק, שעתיים שינה ביממה וחששות ואי ודאות הקשורים לתינוק ראשון במשך חודש הייתי על סף ויתור על הנקה ודמעות שלא הפסיקו לנזול...ביום שבו את (קמליה) נכנסת לביתי הטמעת בי ובבעלי המון עידוד ותקווה, ובזכותך לא ויתרתי. לירז קיבל הנקה מלאה. עכשיו הוא בן חצי שנה מחוסן ומפותח. הוא הדביק את הפער למרות שנולד 6 שבועות טרם התאריך בכל הנוגע למשקל והתפתחות מוטורית ורגשית. אני גם ממליצה בחום על קבוצת אמהות תינוקות שבה לא רק שקמליה לימדה אותנו נושאים חשובים על טיפול בתינוק, אלא גם על רוגע נפשי וש"זה בסדר" והקושי בהתמודדות הוא לא רק אצלי...קמליה תמיד זמינה לעזרה ותמיכה בכל נושא, והעצות שלה באמת עובדות. המון תודה! לאה.


קמליה,

לאחר הלילה הראשון עם תמיר בבית, בניסיונות האכלה שנמשכו 5 שעות, התקשרתי אלייך ומיד הגעת לעזרתי.

בצורה כה נעימה, רגועה ותומכת הענקת לי את הידע ובעיקר את הביטחון בהנקה.

בהמשך השתתפתי בקבוצת האמהות שהעברת.

היה לי מאוד כיף, היתה אוירה חברית ופתוחה, יכולנו לדבר על הכל - מחוויות עם התינוקות, דרך טיפים להתמודדות עם בעיות ועד לענייני זוגיות.

לפני שהגעתי חשבתי לעצמי, על מה אני אדבר עם קבוצת בנות שאני לא מכירה? כמה יעניין אותי לשמוע שיחות כאלו?

אבל זה היה בדיוק מה שהייתי צריכה, לחלוק ולשתף את מה שאני עוברת עם מי שיכול באמת להזדהות עם זה,

לשמוע שאני לא היחידה שמתמודדת עם דבר כזה או אחר, ולקבל את החיזוק והתמיכה שקודם לא ידעתי שאני צריכה.

התכנים שהעברת היו מאוד מעניינים ותאמו לרצונות האמהות בקבוצה.

היום כמעט את כל המידע אפשר למצוא באינטרנט אומנם, אבל את הוספת לזה את הניסיון האישי ואת נקודת המבט שלך,

דבר שנתן לזה ערך מוסף.

מתגעגעת,

גל

"לידה ראשונה, ילד ראשון והמון תהיות לגבי ההנקה ליוו אותי בשבועיים הראשונים לאחר הלידה, עד שקראתי לך קמליה. הגעת עוד באותו יום שהתקשרתי עם המון אנרגיות, הדרכת אותי ונתת לי המון בטחון להמשך הדרך וכל זה באווירה מאוד נעימה, משוחררת וכיפית.

כשפתחת קבוצת אמהות-תינוקות בהזורע לא היססתי לרגע והצטרפתי. כמצופה, המפגשים בהנחייתך היו מאוד מאוד מהנים.

מלבד התכנים המעניינים וכמובן ארוחת בוקר הנהדרת שהכנת לנו, הרגשתי שיש מקום שבו אפשר לשתף ולדבר ממש על הכול בסביבה חופשית וחברית. דברים רבים שהטרידו אותי כאמא טרייה קבלו מענה וצפיתי למפגשים האלו משבוע לשבוע.

בהמשך יצא לי לפנות אליך לא מעט פעמים בבעיות או שאלות הקשורות להנקה ותמיד נעניתי מיד בשמחה ובהרגשה שאת עוזרת לי מכל הלב.

תודה לך קמליה על הכול! 

ממני, שמרית."

 היי קמליה, מה שלומך? לא יצא לי להתקשר, אבל רציתי לאחל לך שנה טובה!המון בהצלחה בסטודיו החדש וברעיונות החדשים והמבורכים. חופשת הלידה הארוכה שלי היתה תקופה נהדרת, וחלק גדול מהחוויה החיובית בזכות הקבוצה והמשך הקשר איתך.תמשיכי לעשות את מה שאת עושה מצוין ותעזרי/תלמדי/תתמכי בעוד בנות יקרות. חזרתי לעבודה, אריאל אצל מטפלת (בשניים) בכפר יהושע והכל יופי (טפו טפו טפו). להשתמע,ליעד.

קמליה

המפגשים בהנחייתך היו, כפי שהגדירה זאת אחת האימהות במפגש האחרון שלנו, "אי של שפיות",

בתוך הכאוס של מעבר לסטטוס חדש ולחיים חדשים. הפגישות היו מעין עוגן למציאות.

בסטודיו בהזורע ואחר כך בסטודיו בביתך מצאנו מקום מפלט שבו יכולנו לפרוק את הלב, לשתף בלבטים, בתסכולים וגם ברגעים הקסומים.

יכולנו להניח את התינוקות בזרועות אוהבות, להירגע ולהתפנק על ארוחה מזינה וטעימה.

המפגשים שהוקדשו בכל שבוע לנושא הונחו בצורה גמישה כך שיכולנו להעלות ולדון גם בנושאים שישבו לנו על הראש והלב באותו רגע.

קיבלנו הרבה ידע ואמפטיה, והכל עם חיוך מקסים והרבה אכפתיות, ועל כך המון תודות.

וכן אני ממליצה על המפגשים בחום!!!

אושרי


 

הגעתי לקמליה לייעוץ הנקה, בעקבות המלצה של חברה. 

מיד עם הגעתי הביתה מבית החולים, התחיל גודש מטורף שמאוד הקשה על ההנקה, בנוסף לזה הייתי אמא טריה שרצתה מאוד להניק, אבל סבלתי פיסית ולא היה ברור לי אם בני אוכל מספיק. 

קמליה הגיע בערך 10 ימים לאחר הלידה, ומיד הרגשתי בנוח.

קיבלתי טיפים והסבר מפורט לאיך להניק, באילו תנוחות, מתי כדאי, וכל זאת נעשה בצורה נעימה, בלי לחץ שלהרבה יועצות הנקה יש. 

גם לאחר המפגש הראשוני, המשכתי להיות בקשר עם קמליה והתייעצנו יחד על השילוב של חלב שאוב בבקבוק עם הנקה פעילה. 

החוויה היתה כל כך נעימה ובעיקר עזרה לי מאוד, לכן לא התלבטתי פעמיים והצטרפתי גם לחוג אמהות, שהיה פשוט כיף!

שרי

נפגשנו כך... את ההמלצה לקבל ייעוץ הנקה קיבלתי מהדולה שלי עוד לפני הלידה ואותו זמן לא ידעתי עד כמה זה הכרחי. יומיים לאחר הלידה נתקלתי בקשיים רבים, חוסר אונים. הגעתי אלייך בהמלצה חמה של מי שהייתה אז בחופשה ולא יכלה לקבל אותי ואני מודה על כך! בזכותך למדתי כיצד לאחוז בתינוקת, איך להצמיד נכון להנקה, טיפול בגודש,תנוחות שונות, טיפים לשאיבה ועוד. בנוסף, קיבלנו יחס אישי ועידוד. למרות הייעוץ שניתן בבית החולים מצאתי את עצמי חסרת אונים, סובלת מכאבים ועוד רגע מתייאשת. הייעוץ שקיבלנו ממך והתמיכה המלאה לאורך תקופה ארוכה והמענה בכל עת הם אלו שחיזקו וסללו דרך להנקה נעימה ללא כאבים ופתרונות לקשיים שעברנו בדרך. בהמשך השתתפנו דניאל ואני במפגש אמהות בהנחייתך, מפגשים אינטימיים בהם דיברנו על הנושאים השונים שהיו מאוד רלוונטים לחודשים הראשונים בו מסתגלים לשינויים הרבים ומחפשים חברה תמיכה וייעוץ. זכיתי להכיר אמהות שהפכו לחברות! אז תודה רבה על הכול, אוהבות דניאל וענבל 


 

חודשי הריון אחרונים, וחשבנו שאנחנו יודעים כבר הכל – הרי קראנו לפחות שני ספרים מלאים... אבל אז הגענו לקמליה (בעקבות המלצה של חברה), וגילינו שאנחנו עוד לא ממש יודעים כלום. בשלושה מפגשים מהנים, קמליה הסבירה לנו בדרכה הנעימה אך העניינית את מה שעשוי וצפוי לקרות לנו בדרך ללידה, בלידה עצמה וגם אחריה. היה באמת כיף, למדנו המון, ובזכות המפגשים הגענו ללידה כשאנחנו מוכנים ומרגישים בטוחים, מה שהוביל ללידה ממש קלה ומהירה.

אחר-כך הגיעה שעת ההנקה, ולמרות ששוב חשבתי שאני יודעת מה אני עושה, זה לא היה כך... אחרי שהגענו הביתה, נפגשתי עם קמליה, שהצליחה ללמד אותי איך ההנקה באמת צריכה להיות. בהמשך, בעזרת ייעוץ ותמיכה שלה לאורך כמה שבועות, ההנקה הפכה להיות פשוטה ומהנה.

קמליה – תודה!


רציתי להודות לך על הליווי והתמיכה שהענקת לנו בהכנה ללידה ולהנקה לקראת הילד השני. החל במפגש הנעים והענייני אצלך בבית ובהמשך בליווי הטלפוני הצמוד ערב חג הפסח בין הבישולים והנקיונות....וכלה במפגש בבית החולים בחג עצמו. עזרת לנו בכך שתמיד היית זמינה וקשובה לשאלות, ניסית לפתור בעיות שצצו בכל דרך אפשרית ונתת עצות שימושיות מאוד שהקלו גם על הלידה וגם על הנסיונות להניק בהמשך. רציתי לציין באופן מיוחד את עצתך להשכיר מכשיר טנס להקלה על הכאב . המכשיר עשה ניסים ונפלאות מבחינתי- התחלתי להשתמש בו כאשר הצירים התחזקו בבית והמשכתי ברכב ובבית החולים עד לרגע יציאת התינוק. בזכות המכשיר הלידה הפכה להרבה פחות כאובה, לא הזדקקתי לשום משכך כאבים וההתקדמות היתה מהירה כך שנשאר לי כוח ללדת בחצי כריעה- חצי עמידת 6 כפי שרציתי. בסופו של דבר החלטתי לרכוש את המכשיר והוא ישמש אותי ואת בני המשפחה בשיכוך כל כאב וכמובן ללידה הבאה:) אני ממליצה בחום  ליידע כמה שיותר נשים ולהרחיב את השימוש במכשיר שמסייע לנשים המעוניינות ללדת באופן טבעי ללא התערבויות להגשים את חלומן.

 אז שוב תודה לך קמליה, על האכפתיות, הדאגה והרצון הכנה לעזור בכל דרך

 

זוהר ותומר

 


עלמה, ביתי בת 10 חודשים, מתחילה לאותת שהיא מוכנה להפסיק עם ההנקה... אז רגע לפני שאנו מתחילות את הגמילה הסופית, אני רוצה להגיד לך, קמליה, תודה. תודה שהגעת בזריזות לבי"ח רמב"ם אחרי שבכיתי לך בטלפון על הקשיים בהנקה והרגעת כל כך, תודה שאח"כ הגעת בשעה מאוחרת גם אליי הביתה והמשכת להדריך בסובלנות ולהרגיע, ותודה שהית זמינה תמיד, במייל ובטלפון! גם אחרי חצי שנה כשחזרתי לעבוד, בעזרת ההדרכה שלך הצלחתי למצוא את הדרך לשלב הנקה עם העבודה ולא האמנתי שהמשכתי להניק כל כך הרבה... מעבר להנקה, הרגשתי שאני תמיד יכולה לפנות אליך גם בנושאים קרובים המטרידים כל אמא טרייה, ותמיד הית שם לייעץ ותמוך... מצפה כבר לדבר איתך בילד הבא!! :) מירה-כרכור


 

קמליה יקרה! עכשיו, שכל חוויית הלידה המדהימה כבר מאחורינו ואמרי המקסים כבר חלק מהמשפחה

אנו רוצים לסכם ולומר לך מספר מילות תודה

הגענו לקורס הכנה ללידה כזוג צעיר עם בטן גדולה, מאוד נרגשים, קצת מבולבלים, קצת חוששים ומאוד סקרנים, מחכים ומצפים לחוויה הגדולה, חווית הלידה שקיווינו מאוד שתהיה מעצימה. 

ואת קמליה, קיבלת אותנו בשמחה גדולה ובאהבה, הכלת אותנו יחד עם הגברים שהיו נבוכים בהתחלה, נתת מקום לכל החששות והשאלות ומהר מאוד הפכנו לקבוצה מגובשת ומצחיקה וכל דקה הייתה מלמדת וחשובה

קמליה, תודה רבה רבה על הכנה מעולה, מלאת פרטים ממוקדים, מדויקים ומאוד חשובים!! למדנו המון והגענו מוכנים ורגועים, נהננו מכל רגע ורגע בלידה וגם לאחריה, בתהליך ההנקה את אישה מיוחדת במינה, רחבת לב ומלאת אהבה!! 

מודים לך, אוהבים ומאוד מעריכים, בן-חור, שני ואמרי.